Новини і акції

Назад до списку

Будинок 1

Оздоблювальні роботи (фарбування стін та стель, влаштування плитки) місць загального користування та технічних приміщень на фінішній прямій. Завершуються оздоблювальні роботи підземного паркінгу, його освітлення та влаштування системи сніготанення. Гідроізоляція та утеплення цоколя виконана на 98%. Влаштування гідроізоляції балконів виконана на 90%. Блискавкозахист завершений. Монтаж електрощитових виконаний на 95%. Монтаж лічильників завершений.

Тривають роботи з влаштування благоустрою прибудинкової території: влаштування основи з піску та ЩПС виконане на 70%, часткова установка паркового бордюру, монтаж дорожніх бортів, влаштування фігурних елементів мощення.

Будинок 2

Освітлення горища виконане на 95%, монтаж електрощитової та освітлення місць загального користування виконаний на 80%. Фасадні роботи з внутрішньої сторони двору виконані на 90%. Проводяться оздоблювальні роботи місць загального користування — влаштування плитки виконане на 95%, оздоблення фактурним фарбуванням виконане на 90%, стартували роботи з фарбування підвалу. Завершені роботи з влаштування стяжки підвалу. Монтаж рам алюмінієвих конструкцій завершений, триває монтаж примикань та дверей. Триває монтаж квартирних дверей — готовність 80%. Влаштовується гідроізоляція відкритих терас. Прокладаються теплотраси.