Новини і акції

Назад до списку

Будинок 1

Оздоблювальні роботи (фарбування стін та стель, влаштування плитки) місць загального користування та технічних приміщень виконані на 85%. Проводяться оздоблювальні роботи підземного паркінгу — нанесена розмітка на стіни та колони. Роботи з влаштування покрівлі виконані на 95%. Роботи з монтажу внутрішніх інженерних мереж (опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації), електромонтажні роботи та слабострумні мережі виконані на 90%. Встановлені освітлювальні прилади в місцях загального користування. Виконуються роботи з влаштування зовнішніх інженерних мереж. Ведуться підготовчі роботи під монтаж воріт (3 шт.). Завершено монтаж металевих огороджень на сходових клітинах місць загального користування.    

Триває влаштування промислової підлоги паркінгу — розпочали влаштування технологічних швів. Виконане влаштування пандуса другого заїзду. Тривають підготовчі роботи до нанесення покриття.

Відновилися роботи з влаштування благоустрою прибудинкової території. 

Будинок 2

Тривають роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж (опалення, водопроводу, каналізації) та електромонтажні роботи. Проводяться оздоблювальні роботи місць загального користування — розпочали нанесення декоративної фактури стін. Продовжуються роботи з влаштування стяжки, фасадів та зовнішніх інженерних мереж.