Новини і акції

Назад до списку

З метою підтримки українців, які хочуть змінити місце проживання та розпочати нове життя у столиці, будівельна компанія «Альянс Новобуд» запускає програму зі спеціальними умовами придбання житлової нерухомості в житлових комплексах у Києві та Броварах.

В програмі задекларовані наступні умови:
✔Мінімальна ціна на квартири в житлових комплексах компанії — від 890 $ за м2 (в еквіваленті гривні за курсом НБУ на дату оплати);
✔Розстрочка до 5 років за умови внеску від 10% вартості квартири;
✔Покриття оренди житла для проживання сім’ї на термін до моменту здачі квартири.

Придбати квартиру в житлових комплексах компанії «Альянс Новобуд» за умовами програми можуть мешканці обласних, районних центрів та інших населених пунктів, які постраждали чи перебувають у зоні бойових дій.

«Головна мета програми — підтримка українців, які хочуть залишитися жити й працювати в Україні. Київ та Київська агломерація сьогодні є одним з найбезпечніших міст країни та центром ділової активності, тож велика кількість громадян хочуть жити саме тут. Ми пропонуємо їм скористатися умовами програми зі спеціальними умовами вже зараз та створювати своє нове майбутнє у столиці вільної й квітучої України» — розповіли в  пресслужбі будівельної компанії «Альянс Новобуд».

 

Спеціальна програма діє до 31.12.22 р.


«Альянс Новобуд» — надійний девелопер прогресивної формації. Понад 18 років працюємо на будівельному ринку Києва та області. Проєктуємо й будуємо осмислені житлові простори для життя, відпочинку та самореалізації. 10 000 сімей та інвесторів довірили нам своє щасливе майбутнє та вже отримали такі бажані квадратні метри.
Сьогодні ми розвиваємо такі житлові проєкти: в столиці — Illinsky House та Montreal House, у Броварах — Krona Park II, «Лавандовий» та Madison Gardens.

Більше інформації за номером телефону: +380442245282 та у відділі продажу житлового комплексу.