…

Архітектура житлового комплексу «Лавандовий» виконана в мінімалістичній європейській стилістиці. Фасади будинків і декоративне оформлення території комплексу стануть єдиним гармонійним ансамблем, що даруватиме естетичне задоволення в будь-яку пору року.

Огороджена територія комплексу має пропускну систему і знаходиться під цілодобовим наглядом охоронної служби. Внутрішня територія житлового комплексу «Лавандовий» закрита від автомобілів. Таким чином, ми прагнемо створити безпечний простір для повсякденного життя і щасливих моментів Вашої родини.

ЖК «Лавандовий» розташований між сосновим лісом і сучасним парком, у місті Бровари, Київської області. Сусідство з природою створить навколо вас сприятливу екологічну атмосферу. Поряд є всі необхідні об’єкти інфраструктури, у тому числі супермаркети, торговельні та розважальні центри, освітні й медичні заклади та багато іншого.

Житловий комплекс розташований у віддаленні від галасливих доріг, але водночас має зручне транспортне сполучення зі столицею.