Кращі новобудови Києва Лавандовий

Житловий комплекс «Лавандовий» має низку переваг, які дають змогу майбутнім жителям відчути повноту сучасного життя та насолодитися вишуканістю навколишньої природи.

Придбання елітного житла в передмісті стане вигідним інвестуванням коштів у нерухомість і осмисленим внеском у щасливе майбутнє Вашої родини.

Кращі новобудови Києва Лавандовий

концепція

«Лавандовий» — житловий комплекс клубного типу з різним форматом житла: затишні квартири та двоповерхові таунхауси. Для зручності мешканців передбачено підземний паркінг.

Внутрішня територія житлового комплексу зонована на локації для відпочинку, занять спортом і дозвілля з дітьми.

Архітектура

Архітектура виконана у європейському мінімалістичному стилі. В оформленні новобудов використовуються екологічні матеріали природної кольорової гами. Кожен із житлових будинків являється як самостійним архітектурним надбанням, так і доповнювальною ланкою проєкту.

Для оформлення території житлового комплексу застосовується декоративне озеленення з використанням найрізноманітніших рослин, у тому числі лаванди та м’яти, що створюють особливий затишок.

Кращі новобудови Києва Лавандовий
Кращі новобудови Києва Лавандовий

Безпека

У житловому комплексі передбачена огороджена територія з охороною. Контроль доступу та системи безпеки зробить проживання в «Лавандовому» максимально безпечним для всіх членів родини.

Територія ЖК буде закрита від автомобілів.

приватність

У житловому комплексі «Лавандовий» передбачена нерухомість з власними дворами. Проводьте час із друзями та рідними, насолоджуйтеся спокоєм і змінами сезону не тільки через вікна квартири, а й у власному мальовничому облаштованому дворику за чашкою чаю.

Кращі новобудови Києва Лавандовий
Кращі новобудови Києва Лавандовий

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Житловий комплекс розміщений між лісом і парком, у кроковій доступності до об’єктів соціально-побутової та розважальної інфраструктури. Дорога до школи, дитячого садочку, похід за покупками або в кінотеатр будуть для вас такими ж комфортними, як і у великому місті.