Кращі новобудови Києва Лавандовий

ЖК «Лавандовий» купуйте житло правильно!

ЖК «Лавандовий» – це зразок комфортного, ретельно продуманого простору для життя і відпочинку. Архітектори черпали натхнення в самої природи – спокій, гармонія, умиротворення. Починаючи від вибору місця розташування комплексу, закінчуючи підбором видів рослин для озеленення території. Саме ці складові є запорукою щасливого життя в елітному комплексі «Лавандовий».

Розташовуючись у тихому екологічно чистому районі Броварів, ЖК «Лавандовий» за комфортом і якістю життя перевершує багато новобудов передмістя й Києва. Клубний закритий комплекс еліт-класу відповідає вашим найсміливішим уявленням про ідеальне місце для життя!

Купівля житла в ЖК «Лавандовий» має низку беззаперечних переваг:

  • Унікальне розташування – у пішій доступності від центру міста й водночас поруч із хвойним мальовничим лісом;
  • Наявність усіх дозвільних документів на будівництво – житло відповідає всім законодавчим нормам і вимогам;
  • Юридичний супровід під час оформлення документів власності – ви перший і єдиний власник житла;
  • Малоповерхова забудова створює неповторну затишну атмосферу заміського приватного будинку;
  • Великий вибір варіантів планувань – 1-, 2-, 3-, 4-кімнатна квартира або таунхаус із власним подвір’ям і терасою та комерційні приміщення;
  • Нова сучасна інфраструктура комплексу;
  • Сертифіковані матеріали, енергоефективні технології, останні інженерні рішення – житло максимально комфортне й безпечне.

ЖК «Лавандовий» пропонує різні варіанти придбання нерухомості, з огляду на побажання потенційних інвесторів. Якщо ви вирішили придбати житло прямо зараз, але не маєте повної суми або хочете розподілити наявний бюджет, оптимальний варіант – розстрочка.
ЖК «Лавандовий» пропонує вигідні умови розстрочки на тривалий період. Початковий внесок становить усього 30%, сума і графік погашення розраховується індивідуально для максимальної зручності покупців. У разі повної 100% -ої оплати передбачені вигідні пропозиції від забудовника.

Приходьте до офісу продажів для особистого ознайомлення з усіма дозвільними документами та умовами придбання. Наші фахівці дадуть детальні відповіді на всі питання.

ЖК «Лавандовий» – обирайте життя в гармонії з природою!